איך נולדות רפידות

מכירות את זה שיש סיטואציות כאלו בחיים שאת אמרת לעצמך: "לא הגיוני שלא חשבו על פתרון יותר טוב מזה!", מתפשרת על מוצר ביניים שנותן מענה רק לחלק מהבעיות שלך כי זה מה שיש וזה מה שמוכר..

אז אצלי... כל פעם שאני מרגישה או חושבת מחשבה כזאת, הגלגלים מתחילים להסתובב.. והראש מפליג למחוזות חדשים.. תמיד אחפש רעיון שישפר את הנוחות הרגעית שלי... הפרעת קשב ? בטוח! פיזור דעת? בטוח! שאיפה לטוב? תמיד.

יש לי מחשבות גדולות שממש מדירות שינה מעיניי.. למשל על מבנה המיטה בחדר הלידה, שכל כך לא תומכת את המקום שהייתי רוצה להיות בו במצב כזה. וממשיך בדברים פשוטים כמו ארטיקים שהם כל כך מתוקים מידי! אם מתחשק לי או לילדי ארטיק קר או גלידה מדוע עלי לקבל על עצמי תועפות של סוכר?

רציתי לספר על הפעם הזאת שלא רק חשבתי או התלוננתי או עופפתי או זזתי בחוסר נוחות .. הפעם הזאת הראשונה, שהייתה מלווה בתחושה ששינתה בי משהו, תחושת בשורה מיוחדת שחייבת לקבל ביטוי מוחשי.

הנקתי שני ילדים (כל אחד בתורו). בתקופות האלה הרגשתי כמו ברז מטפטף, לא צפוי ומפתיע שמושך אליו חתולים וילדים כאחד. מלתחה חדשה של וסטים וצעיפים התערמה לה מעל גופי המזיע, העיקר שלא אדאג מהשלולית. לצאת לסופר רק מיד אחרי שהילדה ינקה. לשים מנשא גם אם לא תכננתי להכניס לשם את הילד, או סינר הנקה שנישאר עד לסוף הקפה, למרות שהתינוקת כבר ישנה בעגלה.

הפתרונות שמצאתי ממש לא הניחו את דעתי. חזה מפואר של אחרי לידה ורצון גדול לצעוד עם הקטנה ברחבי המושבה היו צריכים שניהם לשבת בבית צמוד לחיתולי טטרה וחבילת הרפידות. עניינים של עודף חלב הם לא בעיה שתתלונני עליה, גם לא במפגשי אימהות. אבל זאת גם בעיה. ולכול בעיה דרוש גם פתרון.

אקצר ואספר שבדים רבים מארצות רחוקות מצאו את עצמם בדרכם אל ביתי, מספרייםהתעופפו באוויר ושעות שינה בודדות נמחקו להן... המוצר התחיל להיוולד. הכדור התחיל להתגלגל והרכבת לנסוע או איך שלא תיקראו לי הבנתי שקורה פה משהו מיוחד, שאי אפשר להתעלם ממנו. המוצר התגשם וירד אל האדמה, כל כך ברור וכל כך נכון.

אין לי ספק שהוא יעורר שינוי בכל מי שתאמץ אותו לחיקה.

אז למה הוא כל כך מיוחד?

כי הוא מגיע מתוך הבנה עמוקה של סיטואציה, הוא הגיע לעולם לאחר מחקר עמוק שעשיתי על צרכים אמיתיים שלא מקבלים מענה בשטח. כי הוא מיוצר על ידי נשים ולמען נשים.

רפידות הנקה שמתאימות הן את עצמן לחזה שלך ולא להפך (כי הן לפי מידה! למה שנלבש על החזה משהו שהוא one size??)

רפידות שדורשות להישאר במקום ולא לזוז לך בתוך החזיה. שדורשות מהבדים שלהן לספוג באמת באמת ולהיות הכי רכים לעור הרגיש שלך.

ובעיקר מאפשרות לך ללבוש מה שאת רוצה כי הן לא בולטות, הן משלימות את הצורה העגולה של החזה המעניק שלך.

רב פעמי, מיוצר בארץ, כל כולו נשי והכי מקומי שיש!

אני כאן לכל שאלה או עצה בבחירת המידה או אפשרות המדידה :)

שלכן,

נועה שמש וינשטין

052-8974486


פוסטים אחרונים
  • Facebook Basic Square
  • Facebook טיפה של שמש
  • הירשמו לערוץ לש טיפה של שמש

טיפה של שמש רפידות שמחמיאות להנקה 052-8974486 tipa.shel.shemesh@gmail.com